Mesoni me shume rreth neshGjithcka duhet te dini per kompanine tone

"Marlen shpk eshte nje kompani dentare prej shume vitesh ne treg...

Marlen DentalKush jemi ne?

Marlen Dental eshte nje kompani qe operon ne fushen e stomatologjise prej shume e shume vitesh. Ne tregtojme me shumice dhe pakice produkte dentare nga firmat me prestigjoze te Botes. Gjithashtu ne kemi dy klinika te medha dentare ne Tirane dhe Elbasan...

Misioni yneCfare mendojme ne?

Misioni yne eshte te sjellim per te gjithe klinikat dentare produkte cilesore dhe me cmim konkurues. Gjithashtu ne klinikat tona ofrojme sherbim cilesor dhe profesionalizem per klientet tane...

Kush do t'ju sherbeje? Ekspertet e ekipit tone

Dr. Abdyl SHIJAKU

Kirurg MF

Dr. Marlen Shijaku

Kirurg Orale

Dr. Gea Shijaku

Ortodontist